Gizlilik Sözleşmesi

www.ihale.net web sitesine giren yada sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Gizlilik Sözleşmesi"'nde yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.


1 www.ihale.net, Web Sitesini ziyaret eden kayıtlı ve misafir kullanıcılardan topladığı bilgileri verdiği hizmeti geliştirmek için her türlü analiz yapmak amacıyla kullanabilir. Ancak e-posta ve diğer kişisel, ticari bilgiler; hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da başka bir kuruluşla paylaşılmayacaktır.


2 Kayıtlı ve misafir kullanıcılarına ait e-posta, adı, soyadı, telefon numarası ve kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi Web Sitesinde yayınlamaz, hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz.3 kişisel bilgilerinizi sadece aşağıda belirtilen yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde 3. şahıslara açar.
a.) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep oluşması halinde
b.) www.ihale.net mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla.


4 Kayıtlı kişisel ve ticari bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilir. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu "Gizlilik Sözleşmesi" metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmaz.